Weź kredyt gotówkowy i zyskaj ostatni rok bez odsetek w promocji w BGŻ BNP Paribas

Promocja kredytu gotówkowego w BGŻ BNP Paribas

BGŻ BNP Paribas ponownie oferuje kredyt gotówkowy, w którym zyskać można ostatni rok bez odsetek. Warunkiem udziału w promocji jest podpisanie umowy o kredyt na minimum 24 miesiące spłaty. Atutem kredytu jest również to, że oprocentowanie kredytu jest stałe i wynosi 4,4% według przykładu reprezentatywnego. Kredyt gotówkowy jest to jeden z tańszych kredytów na polskim rynku, który wielokrotnie był doceniony przez klientów w różnych plebiscytach bankowych. Promocja kredytu będzie trwać do 14.05.2018 r. 

Czytaj więcej: Weź kredyt gotówkowy i zyskaj ostatni rok bez odsetek w promocji w BGŻ BNP Paribas

Weź kredyt na 15 000 zł i zyskaj bon 200 zł do Decathlon

Bon 200 zł do Decathlon za wzięcie kredytu w T - Mobile Usługi Bankowe

W promocji kredytu gotówkowego i konsolidacyjnego każdy kto podpiszę umowę o pożyczkę na kwotę minimum 15 000 zł otrzyma w ramach promocji bon do sklepu Decathlon o wartości 200 zł. O kredyt w T - Mobile można starać się bez wychodzenia z domu. Kredyt udzielany jest w 100% online. Promocja trwa do końca lutego.

Czytaj więcej: Weź kredyt na 15 000 zł i zyskaj bon 200 zł do Decathlon

Pożyczka na już z 0% prowizji w Eurobank

Pożyczka na już z 0% prowizji w Eurobank

W promocji: ,,Pożyczka na już" klient ma możliwość uzyskania pożyczki na atrakcyjnych warunkach. W promocji Eurobank udziela pożyczki bez kosztów prowizji oraz opłaty przygotowawczej. Pożyczkę można rozłożyć maksymalnie na 36 miesięcy. Maksymalna kwota pożyczki o jaką może starać się klient wynosi 4000 zł. Oprocentowanie pożyczki jest stałe i wynosi: 9,95%.

Czytaj więcej: Pożyczka na już z 0% prowizji w Eurobank

Ranking kredyt gotówkowy styczeń 2018

Ranking kredyt gotówkowy styczeń 2018

W styczniu większość ofert kredytów i pożyczek nie uległa zmianie. Alior Bank oferuje nam pożyczkę z dość niskim oprocentowaniem w wysokości 5%. W Banku Millennium weźmiemy tanią pożyczkę gotówkową do kwoty 15 000 zł z okresem spłaty na 60 miesięcy. Kredyt na niską kwotę do 2000 zł opłaca się wziąć w promocji darmowego kredytu w Getin Bank. Kredyt do 4000 zł opłaca się wziąć w Raiffeisen Polbank. Pożyczkę bez wychodzenia z domu otrzymamy w Alior Bank, Inbank, mBank oraz Getin Bank i ING. 

Czytaj więcej: Ranking kredyt gotówkowy styczeń 2018

Ranking kredyt gotówkowy grudzień 2017

Ranking kredyt gotówkowy grudzień  2017

W grudniu kredyt na święta warto brać w promocji kredytów i pożyczek w bankach: Alior, BGŻ BNP Paribas, Bank Millennium oraz PKO BP. Mini ratkę na spełnienie marzeń weźmiemy w promocji bez prowizji, jednak kredyt ten trzeba spłacić maksymalnie w 15 ratach. Bank Millennium oferuje pożyczkę: "100 zł raty za każdy pożyczony 5000 zł". Kredyt na święta warto również wziąć w banku BGŻ BNP Paribas ze względu na to, że pierwszą ratę można odroczyć nawet o 3 miesiące. Kredyt z niskim oprocentowaniem jak zawsze oferuje Alior Bank. 

Czytaj więcej: Ranking kredyt gotówkowy grudzień 2017

Mini ratka bez prowizji w promocji

W promocji Mini ratka bez prowizji

 

PKO BP dość aktywnie reklamuje mini ratkę bez naliczania prowizji a za każdy pożyczony 1.000 zł przyjdzie nam zapłacić 5 zł kosztów (w wariancie bez dobrowolnego ubezpieczenia). Ograniczeniem promocji jest to, że pożyczkę można wziąć maksymalnie na 15 miesięcy i kwotę nie większą niż 10.000 zł. Mini ratka oferowana jest tym, którzy nie posiadają pożyczki gotówkowej ani kredytu gotówkowego w PKO Bank Polski. Promocja trwa do 31 stycznia 2018r.

Czytaj więcej: Mini ratka bez prowizji w promocji

Pierwsza pożyczka z oprocentowaniem 0% i prowizją 2,99% w Raiffeisen POLBANK

Pierwsza pożyczka Damy kesz z oprocentowaniem 0% i prowizją 2,99% w Raiffeisen POLBANK

W promocji pierwsza pożyczka w Raiffeisen Polbank udzielana jest na bardzo dobrych warunkach. Koszty pożyczki zostały bardzo obniżone. Oprocentowanie  kredytu wynosi 0%, a klient płaci jedynie prowizje w wysokości 2,99%. 

Czytaj więcej: Pierwsza pożyczka z oprocentowaniem 0% i prowizją 2,99% w Raiffeisen POLBANK