Ranking kredyt gotówkowy styczeń 2018

Ranking kredyt gotówkowy styczeń 2018

W styczniu większość ofert kredytów i pożyczek nie uległa zmianie. Alior Bank oferuje nam pożyczkę z dość niskim oprocentowaniem w wysokości 5%. W Banku Millennium weźmiemy tanią pożyczkę gotówkową do kwoty 15 000 zł z okresem spłaty na 60 miesięcy. Kredyt na niską kwotę do 2000 zł opłaca się wziąć w promocji darmowego kredytu w Getin Bank. Kredyt do 4000 zł opłaca się wziąć w Raiffeisen Polbank. Pożyczkę bez wychodzenia z domu otrzymamy w Alior Bank, Inbank, mBank oraz Getin Bank i ING. 

Czytaj więcej: Ranking kredyt gotówkowy styczeń 2018

Ranking kredyt gotówkowy grudzień 2017

Ranking kredyt gotówkowy grudzień  2017

W grudniu kredyt na święta warto brać w promocji kredytów i pożyczek w bankach: Alior, BGŻ BNP Paribas, Bank Millennium oraz PKO BP. Mini ratkę na spełnienie marzeń weźmiemy w promocji bez prowizji, jednak kredyt ten trzeba spłacić maksymalnie w 15 ratach. Bank Millennium oferuje pożyczkę: "100 zł raty za każdy pożyczony 5000 zł". Kredyt na święta warto również wziąć w banku BGŻ BNP Paribas ze względu na to, że pierwszą ratę można odroczyć nawet o 3 miesiące. Kredyt z niskim oprocentowaniem jak zawsze oferuje Alior Bank. 

Czytaj więcej: Ranking kredyt gotówkowy grudzień 2017

Mini ratka bez prowizji w promocji

W promocji Mini ratka bez prowizji

 

PKO BP dość aktywnie reklamuje mini ratkę bez naliczania prowizji a za każdy pożyczony 1.000 zł przyjdzie nam zapłacić 5 zł kosztów (w wariancie bez dobrowolnego ubezpieczenia). Ograniczeniem promocji jest to, że pożyczkę można wziąć maksymalnie na 15 miesięcy i kwotę nie większą niż 10.000 zł. Mini ratka oferowana jest tym, którzy nie posiadają pożyczki gotówkowej ani kredytu gotówkowego w PKO Bank Polski. Promocja trwa do 31 stycznia 2018r.

Czytaj więcej: Mini ratka bez prowizji w promocji

Pierwsza pożyczka z oprocentowaniem 0% i prowizją 2,99% w Raiffeisen POLBANK

Pierwsza pożyczka Damy kesz z oprocentowaniem 0% i prowizją 2,99% w Raiffeisen POLBANK

W promocji pierwsza pożyczka w Raiffeisen Polbank udzielana jest na bardzo dobrych warunkach. Koszty pożyczki zostały bardzo obniżone. Oprocentowanie  kredytu wynosi 0%, a klient płaci jedynie prowizje w wysokości 2,99%. 

Czytaj więcej: Pierwsza pożyczka z oprocentowaniem 0% i prowizją 2,99% w Raiffeisen POLBANK

Kredyt online iGotówka w promocji ostatni rok bez odsetek

Kredyt przez internet iGotówka w promocji ostatni rok bez odsetek

W promocji banku BGŻ BNP Paribas kredyt iGotówka jest udzielany w promocji bez odsetek za ostatni rok spłaty. Atutem tego kredytu jest możliwość wzięcia go bez wychodzenia z domu. Kredyt udzielany jest z niskim oprocentowaniem od 4,40% do 7,99%. Aby skorzystać z  promocji "Ostatni rok bez odsetek" należy podpisać umowę o spłatę kredytu na minimum 24 miesiące. Promocja trwa do 22.10.2017 r.

Czytaj więcej: Kredyt online iGotówka w promocji ostatni rok bez odsetek

Ranking kredyt gotówkowy wrzesień 2017

Ranking kredyt gotówkowy wrzesień  2017

 Credit Agricole w promocji oferuje pożyczkę z kosztami 10 zł za każdy pożyczony 1000 zł. Pożyczkę bez prowizji weźmiemy w Alior Banku, którą możemy wziąć szybko bez wychodzenia z domu. Kredyt bez odsetek za ostatni okres spłaty oferuje BGŻ BNP Paribas do tego oprocentowanie tego kredytu jest naprawdę niskie. 

Czytaj więcej: Ranking kredyt gotówkowy wrzesień 2017