Ranking kredyt konsolidacyjny czerwiec 2017

Ranking kredyt konsolidacyjny czerwiec 2017

Zestawienie kredytów konsolidacyjnych oferowanych przez najpopularniejsze banki w Polsce. Porównanie uwzględnia najważniejsze cechy kredytu jak wysokość prowizji i oprocentowania. Aktualnie najbardziej opłaca się skorzystać z konsolidacji zobowiązań w Alior Bank i pożyczki dwuosobowej. Dodatkowym atutem tej pożyczki jest to, że możemy ją w 100% przez internet. Jeśli chcemy tylko skonsolidować nasze zobowiązania to powinniśmy przyjrzeć się ofertą w Banku Zachodnim i Banku Millennium, gdzie oprocentowanie jest bardzo niskie i w promocji prowizja wynosi 0% od konsolidowanych środków. Ciekawą promocje konsolidacji prowadzi również bank BGŻ BNP Paribas, gdzie oprocentowanie jest bardzo niskie 4,99% dla kwoty kredytu na minimum 100 000 zł oraz w promocji zyskać można ostatni rok spłaty bez odsetek. 

Czytaj więcej: Ranking kredyt konsolidacyjny czerwiec 2017

Ranking kredyt gotówkowy czerwiec 2017

Ranking kredyt gotówkowy czerwiec 2017

Zestawienie najpopularniejszych kredytów gotówkowych pod względem wysokości oprocentowania i prowizji. Aktualnie najbardziej opłaca się brać kredyt w Alior Bank, BGŻ BNP Paribas , Orange i pożyczkę gotówkową w Citi Bank Handlowy. Kredyt do 4000 zł najkorzystniej wziąć w promocji pierwszej pożyczki w Raiffeisen Polbank. Kredyt przez internet opłaca się brać w BGŻ BNP Paribas i Inbank. Kredyt na dużą kwotę i długi okres spłaty warto wziąć w Alior Bank i BGŻ BNP Paribas. W promocji organizowanej przez Alior Bank możemy wziąć pożyczkę bez prowizji. Pożyczka internetową możemy wziąć wyłącznie przez internet.

Czytaj więcej: Ranking kredyt gotówkowy czerwiec 2017

Ostatni rok bez odsetek w promocji kredytu iGotówka

iGotówka kredyt bez wychodzenia z domu w promocji ostatni rok bez odsetek

Bank BGŻ BNP Paribas do końca 18.08.2017 r. prowadzi promocje związaną ze swoim kredytem, który można otrzymać bez wychodzenia z domu. Kredyt w pełni przez internet otrzymamy do kwoty 10 tysięcy złotych. Powyżej tej kwoty trzeba dopełnić formalności w placówce banku. Biorąc kredyt można skorzystać z promocji, gdzie nie zapłacimy odsetek za ostatni rok kredytowania pod warunkiem terminowej spłaty rat kredytu. 

Czytaj więcej: Ostatni rok bez odsetek w promocji kredytu iGotówka

Kredyt gotówkowy od eksperta z voucherem 200 zł do Douglas

Kredyt gotówkowy od eksperta w promocji z voucherem 200 zł do Douglas

W promocji organizowanej przez Credit Agricole klient, który weźmie kredyt na minimum 3000 zł ma szansę otrzymać dodatkowo voucher o wartości 200 zł do wykorzystania w sieci sklepów Douglas. Aby wziąć udział w promocji należy wypełnić dedykowany formularz promocji oraz złożyć wniosek o kredyt podczas rozmowy telefonicznej z doradcą banku. Klienci, aby otrzymać voucher powinni również dokonać rejestracji w serwisie internetowym Klubu Rabatowego Banku. 

Czytaj więcej: Kredyt gotówkowy od eksperta z voucherem 200 zł do Douglas

Promocyjny kredyt gotówkowy w banku BGŻ BNP Paribas

Promocyjny kredyt gotówkowy w BGŻ BNP Paribas

Wystartowała nowa promocja związana z kredytem gotówkowym w BGŻ BNP Paribas. W promocji zyskać można ostatni rok bez odsetek przy założeniu, że weźmiemy kredyt na minimum 24 miesiąca. Osoby, które chcą wziąć kredyt na naprawdę dużą kwotę zyskają jeszcze więcej, bo oprocentowanie kredytu zmaleje. Dla kwoty kredytu na minimum 100 000 zł oprocentowanie kredytu jest bardzo niskie i wynosi 4,99%. Oferta kredytu gotówkowego w BGŻ BNP Paribas jest naprawdę interesująca i warto z niej skorzystać. Spłatę możemy rozłożyć na 6 lat. 

Czytaj więcej: Promocyjny kredyt gotówkowy w banku BGŻ BNP Paribas

Kredyt gotówkowy online maj 2017

Kredyt online maj 2017

Warto zaoszczędzić swój czas i skorzystać z bankowych ofert kredytów, które możemy wziąć online. Bez wychodzenia z domu i stania w długich kolejkach. Wszelkie formalności załatwimy bez wychodzenia z domu. Na krótki okres czasu najbardziej opłaca się wziąć kredyt w Bank Millennium z okresem spłaty do 12 miesięcy. Najniższe oprocentowanie pożyczki posiada pożyczka z gwarancją w Alior Banku. 

Czytaj więcej: Kredyt gotówkowy online maj 2017

Ranking kredyt konsolidacyjny maj 2017

Ranking kredyt konsolidacyjny maj 2017

Zestawienie kredytów konsolidacyjnych oferowanych przez najpopularniejsze banki w Polsce. Porównanie uwzględnia najważniejsze cechy kredytu jak wysokość prowizji i oprocentowania. Aktualnie najbardziej opłaca się skorzystać z konsolidacji zobowiązań w Alior Bank i pożyczki dwuosobowej. Dodatkowym atutem tej pożyczki jest to, że możemy ją w 100% przez internet. Jeśli chcemy tylko skonsolidować nasze zobowiązania to powinniśmy przyjrzeć się ofertą w Banku Zachodnim i Banku Millennium, gdzie oprocentowanie jest bardzo niskie i w promocji prowizja wynosi 0% od konsolidowanych środków. 

Czytaj więcej: Ranking kredyt konsolidacyjny maj 2017