Kredyt bez odsetek w BGŻ BNP Paribas VII edycja promocji

Kredyt bez odsetek w BGŻ BNP Paribas VII edycja promocji

W BGŻ BNP Paribas klienci mają możliwość wzięcia kredytu gotówkowego w promocji, w której za terminowe spłacanie rat kredytu klient zostaje zwolniony z opłaty odsetek za ostatni rok. W promocji bank oferuje również niskie oprocentowanie w wysokości 4,4%. Ostateczna wysokość oprocentowania uzależniona jest od wysokości kredytu oraz okresu spłaty. Minimalna kwota kredytu o jaką może starać się klient wynosi 1000 zł. Wstępną decyzje o przyznaniu kredytu można otrzymać już podczas pierwszej rozmowy z doradcą banku.

Czytaj więcej: Kredyt bez odsetek w BGŻ BNP Paribas VII edycja promocji

Pożyczka online w Alior Bank ze zwrotem odsetek

Pożyczka online w Alior Bank ze zwrotem odsetek

W Alior Banku do końca 31 sierpnia 2018r. trwa promocja pożyczki online w której bank co dwunasty miesiąc zwróci na konto osobiste wysokość odsetek za dany miesiąc tj. miesiąc 12, 24, 36, 48 itd. z zastrzeżeniem że maksymalny zwrot każdego pojedynczego zwrotu wynosi 2.000 zł. Nagroda wypłacana jest co roku na otwarte konto osobiste w Alior Banku.

Czytaj więcej: Pożyczka online w Alior Bank ze zwrotem odsetek

Pożyczka przez internet do 4000 zł w Eurobanku

Szybka pożyczka online w Eurobanku do kwoty 4000 zł

Eurobank wyszedł naprzeciw potrzebą klientów, którzy chcieliby wziąć małą pożyczkę bez wychodzenia z domu. Pożyczka błyskawiczna to mini pożyczka, którą można wziąć od kwoty 500 zł do 4000 zł. Pożyczkę można wziąć szybko przez internet. Formalności załatwienia tej pożyczki są ograniczone do minimum. Pieniądze mogą zostać przelane na konto klienta już w ciągu 15 minut od chwili wypełnienia kompletnego wniosku. 

Czytaj więcej: Pożyczka przez internet do 4000 zł w Eurobanku

Weź kredyt gotówkowy i zyskaj ostatni rok bez odsetek w promocji w BGŻ BNP Paribas

Promocja kredytu gotówkowego w BGŻ BNP Paribas

BGŻ BNP Paribas ponownie oferuje kredyt gotówkowy, w którym zyskać można ostatni rok bez odsetek. Warunkiem udziału w promocji jest podpisanie umowy o kredyt na minimum 24 miesiące spłaty. Atutem kredytu jest również to, że oprocentowanie kredytu jest stałe i wynosi 4,4% według przykładu reprezentatywnego. Kredyt gotówkowy jest to jeden z tańszych kredytów na polskim rynku, który wielokrotnie był doceniony przez klientów w różnych plebiscytach bankowych. Promocja kredytu będzie trwać do 14.05.2018 r. 

Czytaj więcej: Weź kredyt gotówkowy i zyskaj ostatni rok bez odsetek w promocji w BGŻ BNP Paribas

Weź kredyt na 15 000 zł i zyskaj bon 200 zł do Decathlon

Bon 200 zł do Decathlon za wzięcie kredytu w T - Mobile Usługi Bankowe

W promocji kredytu gotówkowego i konsolidacyjnego każdy kto podpiszę umowę o pożyczkę na kwotę minimum 15 000 zł otrzyma w ramach promocji bon do sklepu Decathlon o wartości 200 zł. O kredyt w T - Mobile można starać się bez wychodzenia z domu. Kredyt udzielany jest w 100% online. Promocja trwa do końca lutego.

Czytaj więcej: Weź kredyt na 15 000 zł i zyskaj bon 200 zł do Decathlon

Pożyczka na już z 0% prowizji w Eurobank

Pożyczka na już z 0% prowizji w Eurobank

W promocji: ,,Pożyczka na już" klient ma możliwość uzyskania pożyczki na atrakcyjnych warunkach. W promocji Eurobank udziela pożyczki bez kosztów prowizji oraz opłaty przygotowawczej. Pożyczkę można rozłożyć maksymalnie na 36 miesięcy. Maksymalna kwota pożyczki o jaką może starać się klient wynosi 4000 zł. Oprocentowanie pożyczki jest stałe i wynosi: 9,95%.

Czytaj więcej: Pożyczka na już z 0% prowizji w Eurobank

Ranking kredyt gotówkowy styczeń 2018

Ranking kredyt gotówkowy styczeń 2018

W styczniu większość ofert kredytów i pożyczek nie uległa zmianie. Alior Bank oferuje nam pożyczkę z dość niskim oprocentowaniem w wysokości 5%. W Banku Millennium weźmiemy tanią pożyczkę gotówkową do kwoty 15 000 zł z okresem spłaty na 60 miesięcy. Kredyt na niską kwotę do 2000 zł opłaca się wziąć w promocji darmowego kredytu w Getin Bank. Kredyt do 4000 zł opłaca się wziąć w Raiffeisen Polbank. Pożyczkę bez wychodzenia z domu otrzymamy w Alior Bank, Inbank, mBank oraz Getin Bank i ING. 

Czytaj więcej: Ranking kredyt gotówkowy styczeń 2018