Lokata Direct+ Wzrost online 2,05% na 12 miesięcy w Santander Consumer Bank

Lokata Direct+ Wzrost bez wychodzenia z domu w Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank umożliwia klientom założenie lokaty bez wychodzenia z domu na 12 miesięcy dla nowych środków z oprocentowaniem w wysokości 2,05%. Minimalna kwota lokaty Direct+ Wzrost wynosi 5000 zł. Kapitalizacja odsetek następuje na koniec okresu umowy. Aby założyć lokatę nie trzeba być klientem tego banku. Przez internet lokatę możemy założyć jedynie na 12 miesięcy. Maksymalna kwota lokaty nie została wyznaczona.

Wysokość oprocentowania nominalnego w skali roku dla kwoty lokaty 5000 zł i więcej

  • okres lokaty - 12 miesięcy - oprocentowanie: 2,05%
  • okres lokaty - 24 miesiące - oprocentowanie: 2,30%
  • okres lokaty - 36 miesięcy - oprocentowanie: 2,60%

Jak założyć lokatę ? 

  • wypełnij wniosek (do jego wypełnienia potrzebny jest skan dowodu osobistego oraz numer rachunku, z którego zostaną przelane środki; konto bankowe musi należeć do osoby, na którą zostanie zapisana lokata)
  • przelej środki na lokatę
  • poczekaj na sms/email z wiadomością o potwierdzeniu przyjęcia lokaty

Lokata Direct+ Wzrost odnawia się automatycznie, jednak klient może wypłacić środki nie tracąc przy tym odsetek. Dyspozycja taka powinna zostać wydana po zakończeniu czasu jej trwania. Klient nie może zdeponować tych samych środków na lokacie Direct+ Wzrost, ponieważ stracą one status nowych środków. 

Lokata jest przede wszystkim atrakcyjna dla osób, które mogą ulokować naprawdę wiele pieniędzy, ponieważ bank nie wyznaczył kwoty maksymalnej. 

>>> Lokata Direct+ Wzrost online <<<