Lokata krótkoterminowa Expander 7%

 

Lokata krótkoterminowa 7% w Expander

Oferta lokata 7% w Expander

  • promocyjna oferta ważna do 30.06.2015 r. 
  • lokata krótkoterminowa 2 miesięczna z 7% oprocentowaniem w skali roku
  • lokata oferowana jest łącznie z produktem strukturyzowanym TUnŻ "WARTA" S.A. w formie ubezpieczenia na życie i dożycie "Prestiżowa trzydziestka"
  • wymagane jest zachowanie parytetu 30% łącznej kwoty inwestycji w lokatę bankową oraz 70% w produkt strukturyzowany
  • minimalna łączna kwota inwestycji wynosi 10 000 zł 

Jeśli zainwestujemy 10 000 zł, to 7 tysięcy złotych zostanie przeznaczone na strukturę, a 3 tysiące złotych na lokatę. Lokata potrwa zaledwie 2 miesiące. Struktura trwać będzie 3 lata. Struktura może przynieść nam zysk. Ostatni okres wypracowany przez expander przyniósł zysk 15,68% (za okres 12 miesięcy od 8.05.2014 r. do 8.05.2015 r). "Prestiżowa 30" może teoretycznie przynieść znacznie więcej ze względu na to, że trwać będzie 3 lata. 

Gwarancja naszego kapitału wynosi wysokość wpłaconej składki, ale potrąconą o składkę alokacyjną. Wszystko zależy od nas. Jeśli zainwestujemy dużo możemy spodziewać się dużych zysków. Zwróćmy uwagę na to, że wszystko obarczone jest ryzykiem finansowym. 

Jeśli zdecydujemy się wcześniej wycofać nasz kapitał, to musimy pogodzić się w takim przypadku z utratą części składki związanej z utratą jej wartości na rynku finansowym. Konieczne będzie również opłacenie opłaty za wykup w wysokości 1% składki alokacyjnej. 

Expander nie podaje zbyt wiele informacji związanych z Towarzystwem Ubezpieczeniowym na Życie Warta S.A. Szczegółowe informację dostępne są w placówkach Expander. 

Inwestycyjno – oszczędnościowy pakiet Szczęśliwa Lokata jest ciekawą propozycją dla osób, które nie akceptują zysków zapewnianych przez tradycyjne depozyty.Klient wybierający nową ofertę Expandera może zarobić nawet trzy lub cztery razy więcej niż posiadacze lokat z oprocentowaniem 3,00% - 4,00%. 

>>> SPRAWDŹ LOKATA 7%<<<