Zgarnij 150 zł premii w promocji ekonta

Zgarnij 150 zł premii w promocji ekonta w Mbanku

Wystartowała II edycja promocji ekonto z premią do 150 zł. W tej promocji w bardzo łatwy sposób można zyskać zwrot za płatności bezgotówkowe przy użyciu karty lub aplikacji BLIK. W promocji wypłacana jest premia do 30 zł miesięcznie przez okres kolejnych 5 miesięcy kalendarzowych. Co najistotniejsze wysokość premii uzależniona jest od liczby transakcji dokonanych przez uczestnika promocji. I tak za transakcje od 5 do 9 klient otrzyma 10 zł premii, za transakcje od 10 do 14 klient otrzyma 20 zł premii, a za transakcje od 15 klient otrzyma 30 zł premii. 

Regulamin promocji: ,,II edycja promocji ekonto z premią do 150"

W ramach promocji mBank przez 5 najbliższych miesięcy będzie przyznawał premię za wykonanie transakcji w danym miesiącu kalendarzowym:

 • 10 zł za wykonanie od 5 do 9 transakcji kartą lub BLIKiem,
 • 20 zł za wykonanie od 10 do 14 transakcji kartą lub BLIKiem,
 • 30 zł za wykonanie 15 lub więcej transakcji kartą lub BLIKiem.

Miesięcznie można otrzymać nie więcej niż 30 zł premii co po 5 miesiącach daje nam 150 zł. Przeprowadzane transakcje nie mają kwoty minimalnej, równie dobrze za każdym razem można płacić 1 zł. Pierwszy miesiąc naliczania transakcji to miesiąc następujący po miesiącu w którym przystąpiliśmy do promocji np. do promocji przystąpiono we wrześniu, to rozliczane będą transakcje październikowe a premia za ten miesiąc na konto wpłynie w listopadzie.

Każdy miesiąc liczony jest osobno i w każdym z nich należy wykonać poniższe czynności:

 • dokonać wymaganą ww. liczbę transakcji (nie wliczają się transakcje anulowane)
 • zapewnić na koncie jednorazowy wpływ na min. 1.000 zł (nie wliczają się przelewy z innych kont w mBanku uczestnika promocji)
 • min. 1 raz w miesiącu zalogować się do aplikacji mobilnej mBanku

Przez transakcję BLIK rozumiemy transakcję zakupu w punkcie handlowo-usługowym (płatność BLIK-iem za zakupy w sklepie) przy użyciu usługi BLIK, która jest powiązana z eKontem promocyjnym.

Należy pamiętać również o tym, że prawo do otrzymania nagród klient utraci jeśli podczas trwania promocji konto zostanie przekształcone na inne.

Dodatkowe 50 zł premii

Bank oferuje również dodatkowe 50 zł premii jeśli w miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy o prowadzenie eKonta spełnimy warunki:

 • dokonamy min. 5 transakcji na dowolną kwotę kartą debetową lub BLIKiem (nie wliczają się transakcje anulowane)
 • zapewnimy na koncie jednorazowy wpływ na min. 1.000 zł (nie wliczają się przelewy z innych kont w mBanku uczestnika promocji)
 • min. 1 raz zalogujemy się do aplikacji mobilnej mBanku

Premia wypłacona zostanie do 60 dni od dnia spełnienia warunków promocji.

Jak nie trudno zauważyć, nagrodę w wysokości 50 zł (oraz poniższą 100 zł) otrzymamy za spełnienie warunków niezbędnych do otrzymania premii za miesięczne transakcje kartą debetową lub BLIKiem. Bank chce w ten sposób zmobilizować nas byśmy co miesiąc dokonywali płatności korzystając z mBanku dzięki czemu po zakończeniu promocji istnieje większe prawdopodobieństwo, że nie zrezygnujemy z konta.

Dodatkowe 100 zł premii

Bank oferuje również dodatkowe 100 zł premii jeśli w miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy o prowadzenie eKonta aż do końca szóstego miesiąca, co miesiąc spełnimy warunki:

 • dokonamy min. 5 transakcji na dowolną kwotę kartą debetową lub BLIKiem (nie wliczają się transakcje anulowane)
 • zapewnimy na koncie jednorazowy wpływ na min. 1.000 zł (nie wliczają się przelewy z innych kont w mBanku uczestnika promocji)
 • min. 1 raz zalogujemy się do aplikacji mobilnej mBanku

Premia wypłacona zostanie do 60 dni od dnia spełnienia warunków promocji.

Opłaty za konto standard: prowadzenie rachunku 0 zł, przelew internetowy 0 zł, miesięczna opłata za kartę 0 zł jeśli wykonano min. 5 transakcji w przeciwnym razie opłata wyniesie 4 zł, wypłaty gotówki min. 100 zł w bankomatach mBanku, Sieci Euronet, Planet Cash oraz Banku Zachodniego WBK S.A. za 0 zł, za wypłatę gotówki w ww. bankomatach poniżej 100 zł opłata wyniesie 1,3 zł, wypłata gotówki w pozostałych bankomatach 7 zł bez względu na wielkość kwoty.

>> wniosek o eKonto standard <<