Premia 100 zł za założenie ekonta oraz voucher 100 zł do fly.pl w promocji

Założ ekonto i zgarnij premię 100 zł za założenie konta oraz 100 zł bon do wykorzystania na fly.pl

Niedawno rozpoczęła się atrakcyjna promocja, w której zyskać można naprawdę wiele. Za samo otwarcie ekonta można zyskać premię w wysokości 100 zł do tego organizator promocji Bankier.pl dorzuca nam bon do wykorzystania na stronie fly.pl o wartości 100 zł. W osobnej promocji prowadzonej przez mBank dodatkowo zyskać można zwrot za zakupy za płatności kartą i BLIK do 600 zł. 

Czytaj więcej: Premia 100 zł za założenie ekonta oraz voucher 100 zł do fly.pl w promocji

W jakim banku warto założyć konto osobiste w czerwcu 2017

W jakim banku założyć konto osobiste ? 

Ostatnio banki zasypały nas różnego rodzaju ofertami i promocjami zachęcającymi do otworzenia u nich konta. Konto powinniśmy dobrać w zależności od tego, czy aktywnie będziemy z niego korzystać, czy zależy nam jedynie na koncie o dość niskich opłatach. Najtańszym kontem na rynku są obecnie: Nest Konto i Konto Idealne. Jeśli chcemy zyskać dodatkową gotówkę w postaci premii za założenie konta to powinniśmy skorzystać z promocji w BZ WBK, Banku Millennium bądź w promocji Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas. Najwięcej w postaci zwrotu za transakcje oferuje nam mBank aż 100 zł miesięcznie przez 6 miesięcy. 

Czytaj więcej: W jakim banku warto założyć konto osobiste w czerwcu 2017

Załóż Konto Optymalne i odbierz bon 100 zł do Rossmann

Załóż konto Optymalne i zgarnij bon 100 zł do Rossmann i do 300 zł zwrotu za zakupy

W promocji Konta Optymalnego zyskać można bon o wartości 100 zł do wydania w sieciach Rossmann oraz zwrot za zakupy do 300 zł rocznie. Aby otrzymać bon wystarczy założyć Konto Optymalne wraz z kartą za pośrednictwem kuriera oraz zasilić konto na kwotę 1000 zł i dokonać transakcji bezgotówkowych kartą na minimum 300 zł. 

Czytaj więcej: Załóż Konto Optymalne i odbierz bon 100 zł do Rossmann

Załóż konto 360 w Bank Millennium i zyskaj do 460 zł

Odbierz 100 zł premii za założenie konta 360 bądź 360 Student i zyskaj 360 zł zwrotu za płatności kartą i BLIK

W promocji organizowanej przez Bankier.pl i Bank Millennium można 100 zł premii za założenie konta 360 lub 360 Student i spełnienie prostych warunków promocji. Aby otrzymać premię za założenie konta 360 wystarczy przez dwa kolejne miesiące kalendarzowe zasilić konto na kwotę 1000 zł i dokonać minimum jednej transakcji bezgotówkowej kartą. Aby otrzymać premię za założenie konta 360 Student wystarczy przez dwa kolejne miesiące kalendarzowe dokonać minimum jednej transakcji bezgotówkowej. Bank Millennium prowadzi osobno promocje, w której można zyskać zwrot za płatności kartą i BLIK. Maksymalnie można zyskać zwrot w wysokości 60 zł miesięcznie przez kolejne 6 miesięcy kalendarzowych. 

Czytaj więcej: Załóż konto 360 w Bank Millennium i zyskaj do 460 zł

Zyskaj 100 zł w dziale Dziecko na Allegro w promocji Konta Optymalnego

Zyskaj 100 zł w dziale Dziecko na Allegro za założenie Konta Optymalnego

Wystarczy wziąć udział w promocji Premia dla rodzica by odebrać kod 100 zł do wydania w dziale dziecko na Allegro. Aby zyskać bon wystarczy zarejestrować się w promocji, podpisać umowę o prowadzenie konta Optymalnego wraz z kartą z wykorzystaniem przy tym kuriera oraz w miesiącu lipcu 2017 r. zasilić konto na kwotę 1000 zł i dokonać transakcji bezgotówkowych nowo wydaną kartą na minimum 300 zł. Dodatkowo w promocji prowadzonej przez bank można zyskać zwrot za zakupy w wysokości 25 zł miesięcznie przez okres 12 miesięcy kalendarzowych. Łączne w promocji zyskać można aż 400 zł. 

Czytaj więcej: Zyskaj 100 zł w dziale Dziecko na Allegro w promocji Konta Optymalnego

Zyskaj bon 100 zł do Bonprix w promocji Konta Optymalnego

Zyskaj bon o wartości 100 zł do Bonprix za założenie darmowego konta w BGŻ BNP Paribas

 

W promocji Modne konto zyskać można bon o wartości 100 zł do Bonprix. Aby odebrać bon wystarczy zapisać się do promocji, podpisać umowę o Konto Optymalne wraz z kartą za pośrednictwem kuriera oraz zasilić konto na kwotę 1000 zł i dokonać transakcji bezgotówkowych kartą na 300 zł. Dodatkowo płacąc kartą debetową wydaną do Konta Optymalnego można zyskać nawet do 300 zł w ciągu roku. Wystarczy, że przy składaniu wniosku o Konto Optymalne zaznaczysz, że chcesz skorzystać z promocji Konto z Moneyback

Czytaj więcej: Zyskaj bon 100 zł do Bonprix w promocji Konta Optymalnego

Najlepsze konto oszczędnościowe czerwiec 2017

Ranking kont oszczędnościowych czerwiec 2017

Zestawienie najlepiej oprocentowanych kont oszczędnościowych. W odróżnieniu od większości standardowych rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych konta oszczędnościowe są oprocentowane. Dzięki temu do kwoty zgromadzonej na takim koncie co miesiąc dopisywane są odsetki. Zamiast trzymać wszystkie pieniądze na koncie osobistym, nadwyżki finansowe najlepiej jest lokować na koncie oszczędnościowym. Biorąc pod uwagę fakt, że  obecnie lokaty nie są zbyt wysoko oprocentowanie to zdecydowanie lepiej założyć konto oszczędnościowe. W czerwcu nadal na szczycie konto w Orange Finanse, którego oprocentowanie trwa przez 6 miesięcy od otwarcia konta. Pozostałe konta oferują oprocentowanie ponad 2%. Najbardziej konto oszczędnościowe opłaca się otworzyć razem z osobistym w promocji oferowanej przez ING Bank Śląski, gdzie za założenie konta możemy zgarnąć premię w wysokości 100 zł oraz konto w Bank Millennium, gdzie za założenie konta możemy zyskać do 360 zł zwrotu. 

Czytaj więcej: Najlepsze konto oszczędnościowe czerwiec 2017