Bon 150 zł do Allegro w 12 edycji Money Manii

Zyskaj 150 zł do wydania na Allegro w 12 edycji Money Manii z Bankiem Millennium

W kolejnej edycji programu Money Mania zyskać można bon o wartości 150 zł do wykorzystania w serwisie Allegro. Warunki promocji są dość łatwe do spełnienia. Wystarczy otworzyć konto wraz z kartą ze strony promocyjnej oraz zapewnić w listopadzie i grudniu wpływ na konto w wysokości 1000 zł oraz dokonać w każdym z tych miesięcy 1 transakcje bezgotówkową kartą płatniczą bądź przy użyciu aplikacji BLIK. 

Czytaj więcej: Bon 150 zł do Allegro w 12 edycji Money Manii

Zyskaj bilety do kina za doładowanie telefonu w Orange przez IKO

Zgarnij 2 bilety do Cinema City za doładowanie telefonu w Orange przez aplikację IKO

W promocji osoby, które posiadają konto w PKO BP bądź Inteligo zyskać mogą dwa bilety do Cinema City pod warunkiem, że doładują telefon w sieci Orange na kwotę minimum 100 zł przy użyciu aplikacji IKO. Promocja trwa do 31.10.2017 r. bądź wyczerpania puli nagród. Nagrody w postaci kodu alfanumerycznego zostaną przesłane za pomocą wiadomości sms wysłanej na numer telefonu dla którego realizowane było doładowanie. 

Czytaj więcej: Zyskaj bilety do kina za doładowanie telefonu w Orange przez IKO

Odbierz 400 zł w promocji "Korzystne Konto"

Zdobądź 400 zł w promocji Konta Optymalnego

W promocji w łatwy sposób można zyskać 400 zł. Premię w wysokości 100 zł otrzymać można za podpisanie umowy wraz z kartą debetową oraz spełnienie warunków opisanych w regulaminie. Dodatkowo co miesiąc bank zwraca pieniądze za transakcje bezgotówkowe dokonane kartą. Maksymalnie w roku zyskać można 300 zł zwrotu. Łącznie w promocji zdobyć można 400 zł. 

Czytaj więcej: Odbierz 400 zł w promocji "Korzystne Konto"

Premia 100 zł oraz 50 zł do Polskibus.pl w promocji konta osobistego w Banku Millennium

Skorzystaj z promocji Banku Millennium i zyskaj 100 zł oraz 50 zł do Polskibus.pl

W promocji Banku Millennium organizowanej wspólnie z Bankier.pl zyskać można premię w wysokości 100 zł oraz 2 vouchery o wartości 25 zł do wykorzystania na Polskibus.com. Warunki promocji są łatwe do spełnienia wystarczy otworzyć konto 360 bądź 360 Student wraz z kartą płatniczą  i aktywnie z niego korzystać. Dla konta 360 należy zasilić konto na 1000 zł w ciągu dwóch kolejnych miesięcy kalendarzowych oraz dokonać 1 transakcji bezgotówkowej w każdym z nich. Dla konta 360 Student należy dokonać 1 transakcji bezgotówkowej w każdym z dwóch następujących po sobie miesięcy kalendarzowych. Transakcja może zostać wykonana kartą debetową za pośrednictwem aplikacji BLIK bądź przez internet. 

Czytaj więcej: Premia 100 zł oraz 50 zł do Polskibus.pl w promocji konta osobistego w Banku Millennium

Zyskaj 6 biletów do Multikina w promocji konta w BGŻ BNP Paribas

Odbierz 6 biletów do kina w promocji ,,Filmowe konto" w BGŻ BNP Paribas

W promocji ,,Filmowe konto" zyskać można 6 biletów do kina na seans wyświetlany w 2 D w sieci kin Multikino oraz Silver Screen. Aby zdobyć bilety wystarczy podpisać umowę o prowadzenie konta wraz z kartą debetową oraz w październiku, listopadzie i grudniu zasilić konto na kwotę minimum 1000 zł oraz dokonać transakcji bezgotówkowych na kwotę 300 zł w każdym z tych miesięcy. Pula nagród jest ograniczona. Nagrodę otrzyma pierwsze 1000 osób, które zarejestrują się w promocji. 

Czytaj więcej: Zyskaj 6 biletów do Multikina w promocji konta w BGŻ BNP Paribas

Zyskaj 110 zł premii w promocji ekonta m

Zgarnij 110 zł premii w promocji ekonta m w mBank

Rozpoczęła się kolejna promocja w mBanku związane z ekontem m. W promocji zyskać można premię w wysokości 110 zł. Aby otrzymać premię wystarczy otworzyć konto, zalogować się do aplikacji mobilnej oraz dokonać transakcji bezgotówkowych kartą. Należy dokonać 8 transakcji bezgotówkowych w każdym z dwóch kolejnych miesięcy kalendarzowych. Premia zostanie wypłacona w dwóch wypłatach po 55 zł. 

 

Czytaj więcej: Zyskaj 110 zł premii w promocji ekonta m

Zgarnij kartę podarunkową 100 zł do Bierdronki w promocji Nest Konta

Odbierz kartę podarunkową 100 zł do sieci Bierdronka za założenie konta w Nest Banku

W promocji organizowanej przez Nest Bank tym razem zyskać można kartę podarunkową do sieci Bierdronka. Aby zyskać kartę podarunkową o wartości 100 zł wystarczy podpisać umowę o prowadzenie konta wraz z kartą oraz dokonać transakcji bezgotówkowych na kwotę 250 zł w ciągu 60 dni od dnia podpisania umowy. Pula nagród w promocji jest ograniczona i warto się spieszyć. 

Czytaj więcej: Zgarnij kartę podarunkową 100 zł do Bierdronki w promocji Nest Konta