Konto oszczędnościowe 2,5% przez 6 miesięcy w Citibanku

Konto Citi Priority z kontem oszczędnościowym 2,5% przez 6 miesięcy do 100 000 zł

W promocji Citibanku pierwsze 1000 klientów może zyskać naprawdę atrakcyjne konto oszczędnościowe oprocentowane na 2,5% przez okres 6 miesięcy do kwoty 100 000 zł. Głównym warunkiem otrzymania promocyjnego oprocentowania jest utrzymanie przez okres 6 miesięcy średniomiesięcznego salda na rachunkach w kwocie nie mniejszej niż 30.000 zł (do kwoty tej wliczane są również środki ulokowane na koncie oszczędnościowym) lub otrzymywanie przez ten okres wpływu na konto kwoty min. 5.000 zł. Dodatkowo bank wymaga by we wspomnianych miesiącach promocyjnych wykonać w każdym z nich min. 3 transakcje bezgotówkowe na dowolną kwotę kartą debetową wydaną do konta.

Czytaj więcej: Konto oszczędnościowe 2,5% przez 6 miesięcy w Citibanku

Kasa za otwarcie konta w Bank Millennium

Pieniądze 200 zł za otwarcie konta w Bank Millennium

W Bank Millennium trwa kampania promująca konto 360 bądź 360 Student. W promocji: ,,Złap 200 zł" w prosty sposób można zgarnąć premię o wartości 200 zł. Regulamin promocji jest bardzo prosty do wykonania. Aby odebrać nagrodę w wysokości 200 zł należy: założyć konto wraz z kartą debetową, wyrazić wszelkie zgody marketingowe, aktywować aplikacje mobilną banku, zasilić nowo otwarte konto w grudniu 2018 r. i styczniu 2019 r. na kwotę 1000 zł w każdym z tych miesięcy oraz wykonać minimum jedną transakcje  bezgotówkową w każdym z tych miesięcy przy użyciu karty debetowej bądź aplikacji BLIK. Premia zostanie przelana na aktywny rachunek uczestnika promocji do połowy lutego 2019 r.

Czytaj więcej: Kasa za otwarcie konta w Bank Millennium

Załóż ekonto i zyskaj do 300 zł premii

Załóż ekonto i zyskaj do 300 zł premii

Bankier.pl razem z mBankiem rozpoczął promocje związaną z kontami osobistymi: ekonto w taryfie standard oraz ekonto w taryfie plus. Warunki regulaminu są naprawdę łatwe do spełnienia. Wystarczy zarejestrować się w promocji, podpisać umowę o prowadzenie ekonta oraz dokonać 5 zainicjowanych transakcji na koncie by otrzymać nagrodę. Warunkiem koniecznym jest również wyrażenie wszelkich zgód marketingowych oraz utrzymanie aktywnego konta do dnia wypłaty premii. Nagrodą w promocji Bankier.pl jest premia w wysokości 150 zł. W promocji organizowanej przez mBank można zyskać co miesięczny zwrot w wysokości 30 zł. Wysokość premii jest uzależniona od ilości transakcji na koncie. 

Czytaj więcej: Załóż ekonto i zyskaj do 300 zł premii

Odbierz 300 zł w promocji Konta Optymalnego

Odbierz 300 zł w promocji Konta Optymalnego

W promocji Konta Optymalnego zyskać można aż 300 zł premii. Wystarczy zarejestrować się w promocji, podpisać umowę o prowadzenie konta przy użyciu opcji kuriera i aktywnie korzystać z konta. Warunki są proste do zrealizowania. Wystarczy aktywować aplikację mobilną, zapewnić wpływ na konto w wysokości 1000 zł i robić kartą transakcje bezgotówkowe na co najmniej 300 zł miesięcznie. Ilość nagród w promocji jest ograniczona i wynosi 1000 rejestracji. Warto się spieszyć. 

Czytaj więcej: Odbierz 300 zł w promocji Konta Optymalnego

Zyskaj 100 zł premii z Envelo Konto

Zyskaj 100 zł premii z Envelo Konto 

Wystartowała 16 już edycja Money Manii. Organizator promocji wspólnie z Bankiem Pocztowym promuje Envelo Konto. W promocji w łatwy sposób zyskać można premię w wysokości 100 zł. Aby otrzymać premię wystarczy założyć swój profil w Money Manii oraz założyć Envelo konto wraz z kartą płatniczą i dokonać trzech transakcji bezgotówkowych do 12.11.2018 r. na łączną kwotę minimum 100 zł. Ilość promocyjnych kont jest ograniczona i warto się spieszyć. 

Czytaj więcej: Zyskaj 100 zł premii z Envelo Konto

Ekonto m z premią 120 zł

Ekonto m z premią 120 zł 

W nowej promocji mBanku za spełnienie prostych warunków regulaminu związanych z ekonto m zyskać można premię w wysokości 120 zł. Premia wypłacana jest w trzech wypłatach po 40 zł. Aby zyskać premię należy podpisać umowę o prowadzenie konta wraz z kartą oraz w każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych trzeba dokonać minimum 5 transakcji bezgotówkowych kartą. Warunkiem koniecznym by móc otrzymać premię jest również to, że trzeba w każdym z tych miesięcy odłożyć minimum 10 zł na konto oszczędnościowe. Promocja trwa od 28.08.2018 r. do 30.04.2018 r. 

Czytaj więcej: Ekonto m z premią 120 zł

Zgarnij do 350 zł premii w promocji ,,Nagrody za aktywność"

Zgarnij do 350 zł premii w promocji BGŻ BNP Paribas z Kontem Maksymalnym

W promocji Konta Maksymalnego klient może zyskać do 350 zł premii. Wypłata premii jest rozbita na dwa regulaminy. Za aktywne korzystanie z konta i spełnienie warunków opisanych w regulaminie można otrzymać 200 zł premii. Jeśli klient często dokonuje transakcji bezgotówkowych ma możliwość zyskania 150 zł premii. Promocja ma ograniczoną pule nagród. Nagrody zyska pierwsze 1000 rejestracji. 

Czytaj więcej: Zgarnij do 350 zł premii w promocji ,,Nagrody za aktywność"