Zyskaj 50 zł premii oraz bon 100 zł do Rossmann w promocji Banku Millennium

Załóż konto 360 i zyskaj 50 zł premii oraz bon 100 zł do Rossmann

Uczestnik promocji może zyskać jednorazową premię w wysokości 50 zł oraz kartę podarunkową do sklepu Rossmann o wartości 100 zł. Warunki promocji są bardzo łatwe do spełnienia wystarczy podpisać umowę o prowadzenie Konta 360 bądź konta 360 Student oraz należy zasilić nowo otwarte konto na kwotę minimum 1000 zł we wrześniu i październiku oraz w każdym z tych miesięcy dokonać minimum jedną transakcje bezgotówkową. Dodatkowo w promocji zyskać można premię 50 zł za skuteczne polecenie konta w Banku Millennium. 

Czytaj więcej: Zyskaj 50 zł premii oraz bon 100 zł do Rossmann w promocji Banku Millennium

Weź udział w promocji Konta Optymalnego i zyskaj 400 zł

Odbierz 400 zł w promocji Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas 

Niedawno rozpoczęła się kolejna promocja związana z Kontem Optymalnym w BGŻ BNP Paribas. W promocji za  spełnienie prostych warunków regulaminu zyskać można 100 zł premii oraz zwrot za płatności kartą. Łącznie w promocji zyskać można 400 zł. Konto Optymalne to konto bardzo tanie w utrzymaniu.

Czytaj więcej: Weź udział w promocji Konta Optymalnego i zyskaj 400 zł

Zyskaj rocznie 200 zł kieszonkowego dla swojego dziecka w promocji Nest Banku

Zyskaj 200 zł w promocji konta Nest Banku dla beneficjentów programu 500+

W promocji Nest Banku w łatwy sposób można zyskać 200 zł premii dla swojego dziecka. Aby przystąpić do promocji należy posiadać konto osobiste w Nest Banku. Konto jest obecnie jednym z najtańszych kont na polskim rynku. Aby skorzystać z promocji należy również zapewnić wpływ na rachunek bezpośrednio z programu 500+, zapewnić wpływ na rachunek w kwocie nie niższej niż 2500 zł oraz dodatkowo założyć jeden z rachunków Nest Rodzinne Oszczędności lub Nest Konto Samodzielne. Uczestnik promocji, który spełni warunki opisane w regulaminie otrzyma co kwartał premię w wysokości 50 zł. Łącznie w promocji zyskać można 4 takie wypłaty i w sumie 200 zł. 

Czytaj więcej: Zyskaj rocznie 200 zł kieszonkowego dla swojego dziecka w promocji Nest Banku

Ranking konto oszczędnościowych sierpień 2017

Ranking kont oszczędnościowych sierpień 2017

Zestawienie najlepiej oprocentowanych kont oszczędnościowych. W odróżnieniu od większości standardowych rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych konta oszczędnościowe są oprocentowane. Dzięki temu do kwoty zgromadzonej na takim koncie co miesiąc dopisywane są odsetki. Zamiast trzymać wszystkie pieniądze na koncie osobistym, nadwyżki finansowe najlepiej jest lokować na koncie oszczędnościowym. Biorąc pod uwagę fakt, że  obecnie lokaty nie są zbyt wysoko oprocentowanie to zdecydowanie lepiej założyć konto oszczędnościowe. W sierpniu konto oszczędnościowe warto założyć w Orange Finanse oraz T - Mobile usługi bankowe. 

Czytaj więcej: Ranking konto oszczędnościowych sierpień 2017

Załóż ekonto i zyskaj 130 zł premii miesięcznie

Otwórz ekonto w mBank i zyskaj 130 zł zwrotu za zakupy przez 5 miesięcy

w promocji za założenie konta w mBanku zyskać można zwrot za płatności kartą w wysokości do 130 zł premii miesięcznie przez okres 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych. Bank zapewnia również uczestników promocji, że koszty prowadzenia konta nie ulegną zmianie przez okres 24 miesięcy. Maksymalnie w promocji zgarnąć można 650 zł. 

Czytaj więcej: Załóż ekonto i zyskaj 130 zł premii miesięcznie

Zgarnij 100 zł premii za założenie konta w ING Bank Śląski

Zyskaj 100 zł premii w promocji konta osobistego w ING Bank Śląski

 

Niedawno wystartowała kolejna edycja promocji związana z otwarciem konta w ING Bank Śląski. W promocji zyskać można 100 zł premii za spełnienie warunków opisanych w regulaminie promocji. Aby zyskać premię należy otworzyć konto oraz dokonać transakcji bezgotówkowych na kwotę 1000 zł do 31.01.2018 r. Bank prowadzi również program poleceń, w którym za każde skuteczne polecenie zyskać można 100 zł. 

Czytaj więcej: Zgarnij 100 zł premii za założenie konta w ING Bank Śląski

Konto Optymalne + 200 zł bon do wakacje.pl

Konto Optymalne +  200 zł bon do wakacje.pl 

 

 

 

BGŻ BNP Paribas tym razem oferuje 200 zł do wydania na stronie wakacje.pl za otworzenie konta osobistego oraz do 300 zł premii za transakcje bezgotówkowe dokonane kartą debetową wydaną do konta. Pierwszy bon o wartości 50 zł uczestnik promocji otrzyma za samo założenie konta. Kolejne 3 bony zostaną wydane pod warunkiem, że we wrześniu konto zostanie zasilone na kwotę 1000 zł oraz kartą zostaną dokonane transakcje bezgotówkowe na kwotę 300 zł. Konto Optymalne jest bardzo tanie w utrzymaniu. Atutem banku BGŻ BNP Paribas jest organizowanie często promocji na swoje produkty finansowe w tym kredyty gotówkowe, konsolidacyjne oraz hipoteczne.

Czytaj więcej: Konto Optymalne + 200 zł bon do wakacje.pl